Kilka słów o mnie

Jestem ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Przez kilka lat współpracowałem z Open Finance jako doradca finansowy, a następnie jako specjalista w zespole eksperckim. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych dla osób chcących inwestować w nieruchomości na wynajem oraz kupujących nieruchomość dla zaspokojenia swoich potrzeb mieszkaniowych. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mi opracowywać pakiety rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb osób, którym pomagam. Dobra organizacja pracy oraz sumienność to podstawa mojej codziennej pracy. Stawiam na budowanie trwałych relacji, opartych na zaufaniu, profesjonalizmie oraz indywidualnym podejściu.

Decydując się na współpracę ze mną, masz gwarancję bezstronności wyboru najlepszej z ofert oraz pełną reprezentację wobec banków.

Nie będąc powiązanym z żadną instytucją finansową wybieram dla swoich Klientów najkorzystniejsze dla nich oferty produktów hipotecznych zapewniając tym samym ochronę ich interesów i finansów.

Ponadto, współpraca ze mną nie generuje dodatkowych kosztów po stronie klienta gdyż stroną „płacącą” jest bank, od którego otrzymuję wynagrodzenie za podpisaną umowę.
KONTAKT