Opinie Klientów

Zostaw swoją opinię!Większość moich Klientów pochodzi z rekomendacji. Dla mnie jest to najlepsze podsumowanie mojej wieloletniej pracy, doświadczenia i skuteczności. Zawsze jestem w pełni zaangażowany w obsługę Klienta, a przede wszystkim skupiony na uzyskaniu jak najlepszego rozwiązania kredytowego. Zobacz jak oceniają mnie osoby, które skorzystały z mojej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Jeśli skorzystałeś z mojej pomocy proszę zostaw swoją opinię.

Z góry dziękuję za każdy wpis.

.

Opinie moich klientów


Pan Arkadiusz przeprowadził mnie przez cały proces przygotowania do kredytu, wyboru odpowiedniej oferty i składania wszystkich wniosków bez najmniejszych problemów. Na każdym etapie wiedziałem dokładnie co i dlaczego robimy - z jakiego powodu poleca jeden bank a drugi odradza (zarówno w perspektywnie krótko jak i długofalowej). Zdecydowanie polecam.

Piotrek Kmita

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem. Mój przypadek nie należał do najprostszych , a jednak znalezliśmy najkorzystniejsze rozwiązanie. Wiem, że z kolejnym kredytem również odezwę się do P. Arka. To na czym mi najbardziej zależy, to szybki kontakt z doradcą i szybka odpowiedz na moje różne pytania, bo mam duużo różnych pomysłów, które nie mogą czekać ;) Rzetelny, profesjonalny w tym co robi.

Arek

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem, który potrafi znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie spośród wielu ofert przedstawianych przez banki. Posiada bardzo dużą wiedzę dotycząca kredytów hipotecznych a co za tym idzie przygotowuje kompletną dokumentację potrzebną do uzyskania kredytu wraz z niezbędnym komentarzem. Zdecydowanie polecam!

Tomasz Szypielewicz

Pan Arkadiusz to profesjonalista w każdym calu. Ma szeroką wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się z nami dzielił. Pomógł nam wziąć kredyt na mieszkanie mimo naszej bardzo nietypowej sytuacji i oczekiwań. Był zawsze pod telefonem i cierpliwie udzielał rad i wyjaśnień.

Magda

Polecam Pana Arkadiusza jako Doradcę Kredytowego. Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi. Analiza została wykonana bardzo szybko i wszystko na czym mi zależało zostało uwzględnione podczas procesu o udzielenie kredytu na mieszkanie. Jestem bardzo zajętą osobą więc realizacja całego procesu w formie zdalnej było dla mnie jak zbawienie.
Poleciła mi tą firmę koleżanka, skorzystałam i polecam dalej :)

Renata

Świetny doradca kredytowy! Wyjaśniał wszystkie wątpliwości i bardzo szybko odpowiadał na milion naszych pytań zadawanych podczas procesu starania się o kredyt. Rzetelne podejście do swoich zadań, bardzo dobry i szybki kontakt i przede wszystkim proces kredytowy zakończony sukcesem. Polecam!

Przemek

Profesjonalna pomoc przy kredycie refinansowym. Doradca rzeczowy, dysponujący szeroką wiedzą i potrafiący zrozumiale ją przekazać i wytłumaczyć, do czego i dlaczego potrzebne są określone działania i dokumenty. Szybko odpowiadał na maile i pomógł mi gładko przejść przez kilka przeszkód, które pojawiły się podczas uzyskiwania kredytu.

Jakub

Polecam! Kompleksowe zestawienie ofert, wszystko jasno przedstawione/wyjaśnione, łatwa komunikacja i pełne zaangażowanie na każdym etapie procesu.

Rafał

Współpraca z Panem Arkadiuszem Fukowskim to prawdziwa przyjemność. Wszelkie sprawy załatwiane są w tempie ekspresowym z ogromnym zaangażowaniem i należytą starannością. Dużo cennych wskazówek sprawia, że zawiłości stają się przejrzyste dla laika. Cierpliwość i dokładność cechują osobę Pana Arka. Szczerze polecam !

Jagoda

Profesjonalne podejscie do klienta. Miła i sprawna obsługa. Polecam współprace. Wszytsko zwięźle jasno i szybko. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

Maciej

Dziękujemy, jesteśmy zadowoleni ze wsparcia, pomocy i przeprowadzenia nas sprawnie przez etapy uzyskania kredytu z korzystną dla nas ofertą.

Mateusz

Polecam serdecznie.
5* z czystym sumieniem.

Łukasz

Współpraca układała się rewelacyjnie. Pan Arkadiusz prowadzi "za rękę" przez cały proces przyznawania kredytu. Odpowiada błyskawicznie na każde pytanie, każda wątpliwość. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecam!

Dawid

Najlepszy doradca z jakim miałem do czynienia. Oprócz wiedzy dotyczącej kredytu posiada również rozległą wiedzę dotyczącą inwestycji i chętnie się nią dzieli. Za pośrednictwem Pana Arkadiusza zaciągnięcie kredytu to czysta przyjemność :)

Jakub

Bardzo dobry doradca kredytowy. Towarzyszy przez cały okres przyznawania kredytu, szybko i w przejrzysty sposób odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Profesjonalne podejście do klienta. Kontakt odbywał się tylko zdalnie - mailowo lub telefonicznie, dzięki czemu zaoszczędziłam trochę czasu. Pomimo początkowych wątpliwości odnośnie takiego sposobu kontaktu, proces przyznawania kredytu przebiegł szybko i skutecznie. Zdecydowanie polecam!

Beata

Polecam. Pan Arkadiusz Fukowski jest profesjonalistą z właściwym podejściem do klienta.

Milena

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem. Bardzo sprawnie poprowadzony proces uzyskania kredytu.

Bartosz

Zdecydowanie polecam! Pan Arkadiusz pomagał mi przy kredycie hipotecznym. Posiada bardzo szeroką ofertę różnych banków, a dodatkowo wstępna analiza została przygotowana w kilku wariantach, tak abym mogła zobaczyć jak wartość wkładu własnego i okres kredytowania wpłyną na wartość raty i ostateczny koszt kredytu. Doskonale wiedział jakie dokumenty są wymagane przez poszczególne banki, znał odpowiedź na wszystkie pytania i potrafił pokierować tak, aby znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Rzetelnie i na bieżąco informował o postępach w procesowaniu wniosków w poszczególnych bankach. Co najważniejsze pomimo wniosku złożonego w grudniu cały proces przebiegł na prawdę expresowo i dziś mogę cieszyć się z posiadania własnego mieszkania. :)

Mariola

Pan Arkadiusz to ekspert w swojej dziedzinie z bardzo dobrym podejściem do klienta. Wszystko przedstawiane było zrozumiale i kompetentnie. Na każde pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi. Cała procedura z uruchomieniem kredytu przebiegła bardzo sprawnie z minmalnym nakładem czasu i zaangażowania z mojej strony. Serdecznie polecam i na pewno skorzystam z usług Pana Arkadiusza przy następnej okazji.

Agnieszka Kossakowska

Profesjonalne podejście! Bardzo dokładny i staranny! polecam

Dawid

Bardzo dobry doradca kredytowy. Z usług Pana Arkadiusza korzystam już drugi raz. Doskonale wiedział jakie dokumenty są wymagane przez poszczególne banki, idealnie wyliczył zdolność kredytową, znał odpowiedź na wszystkie pytania, potrafił pokierować tak, aby znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.Cała procedura z uruchomieniem kredytu przebiegała bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam.

Tomasz i Katarzyna Szypielewicz

Polecam i Pozdrawiam

Darek

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem Fukowskim. Całość przeprowadzona zdalnie w sposób rzetelny, komunikatywny ze zrozumieniem moich potrzeb. Jestem usatysfakcjonowany profesjonalizmem, posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem dzięki czemu byliśmy w stanie w krótkim czasie znaleźć złoty środek. Bardzo dziękuję.

Bartosz

Bardzo polecam Pana Arkadiusza Fukowskiego jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze kiedyś spotkają. Panie Arku, bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Tomek

Pan Arkadiusz był naszym doradcą w procesie uzyskania kredytu hipotecznego na mieszkanie. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi. Niezwykle profesjonalny, kompetentny i sympatyczny, doskonale wyjaśniał wszystkie wątpliwości i skomplikowane kwestie w bardzo przystępny i prosty sposób. Zawsze mogliśmy liczyć na kontakt telefoniczny i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Usługi pana Arkadiusza polecał nam znajomy i sami również z pewnością będziemy polecać jego usługi dalej.

Katarzyna

Polecam serdecznie.

Julia

Polecam usługi Pana Arkadiusza. Posiada dużą wiedzę w zakresie kredytów hipotecznych, służy dobrą radą, podpowiada najlepsze rozwiązania. Pomoc tak zaangażowanego doradcy jak Pan Arkadiusz uważam za wysoce konieczną podczas starań o kredyt, każdy bank przedstawia swoją ofertę w inny sposób i bez fachowej pomocy trudno jest się w tym wszystkim połapać, porównywać i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Łukasz

Drugi raz korzystałem z pomocy Pana Arkadiusza i ponownie mogę tylko polecać. Cały proces poprowadzony do samego końca, a przy tym bardzo transparentnie i profesjonalnie.

Rafał

Współpraca z Panem Arkadiuszem to czysta przyjemność. Nie odczułem kompletnie zawiłej papierologii podczas starania się o kredyt. Mało tego, podczas wizyty w oddziale banku, byłem lepiej poinformowany o wszystkim, niż Pani "w okienku ". Pełen profesjonalizm od początku do końca. Na pewno się jeszcze spotkamy w niedalekiej przyszłości.

Serdecznie polecam.

Przemek

Uzyskanie kredytu hipotecznego w banku to obecnie nie jest proste zadanie. Dlatego doświadczony doradca bywa często niezbędny. Mogę szczerze polecić Pana Arka jako eksperta w tym obszarze. Pomimo wielu trudności, udał nam się z sukcesem dojść do końca i w dodatku z dobrymi warunkami kredytowymi. Teraz wiem, że w tym procesie nie wystarczy złożyć podanie. Do sukcesu niezbędny jest partner, który nas przez niego przeprowadzi. Pan Arek jest takim partnerem. Jest doświadczony, dokładny i sumienny. Będę chętnie polecał usługi Pana Arka moim znajomym.

Adam

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo rzetelnie. Polecam każdemu, kto planuje wziąć kredyt.

Andrzej

To drugi raz kiedy korzystam z porad i wsparcia Pana Arkadiusza. Zostałem z powodzeniem i szybko przprowadzony przez cały proces. Pan Arkadiusz odpowiadał na wszelkie moje pytania i kompetentnie przygotował mnie na nieoczywiste potrzeby banków ze względu na zawiłą dla mnie sytuację w KW kupowanego mieszkania. Kredyt w preferowanym banku uzyskaliśmy z powodzeniem. Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem!

Mateusz

Polecam! Bardzo sprawnie przeprowadzony proces kredytowy, cotygodniowe raporty, długofalowa strategia kredytowa i rzetelne informacje na tematy towarzyszące (inwestowanie w nieruchomości).

Michał

Polecam. Jeden z tych którym się chce !

Bartek

Szczerzę polecam współpracę z Panem Arkadiuszem. Konkretnie, szybko i sprawnie. Kompleksowa opieka nad całym procesem kredytowym, bez większego zaangażowania z mojej strony.

Marcin

Dzięki Panu Arkadiuszowi procedura zdobycia kredytu okazała się banalnie prosta. Krok po kroku wykonywałem polecenia i słuchałem wskazówek . Wszystko załatwiłem telefonicznie i pocztą elektroniczną dzięki czemu zaoszczędziłem mnóstwo czasu, pieniędzy i zdrowia. Część spraw Pan Arkadiusz załatwiał za mnie (księgowa , rzeczoznawca). Kultura osobista i dyspozycyjność na najwyższym poziomie.

Jan Kurzawa

Jasno, szybko i rzetelnie. Pełen profesjonalizm. Polecam i dziękuję.

Agata

Zdecydowanie polecam współpracę z panem Arkadiuszem. Doskonały kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny, sprawiał że żadne pytania czy wątpliwości nie pozostały bez odpowiedzi. Na każdym etapie procesu wiedziałem co dokładnie mam robić, uzyskując na bieżąco informacje w jakim punkcie jesteśmy i jakie będą kolejne kroki. Dziękuję i polecam !

Mateusz

Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Arkadiuszem. Podpisujemy się czterema rękoma pod opisem w dziale "O mnie".

Krzysztof i Grażyna

Serdecznie polecam - pan Arkadiusz działa sprawnie, jest bardzo dostępny i świetnie orientuje się we wszystkich meandrach procesów kredytowych. Na pewno zwrócę się do niego o pomoc w przypadku jakichkolwiek następnych kredytów

Maciej

KONTAKT